VIP Transfer

VIP Transfer

Son model VIP araçlarımız, profesyonelliğimiz, gerektiğinde yabancı dil bilen sürücü teminimiz sayesinde 24 saat kesintisiz olarak sizlere özenli bir hizmet verme çabası içindeyiz.

Şehir dışından ya da yurt dışından gelen konuklarınızın ağırlanması, onları havaalanı, terminal ya da marinadan almanızla başlar. Konuklarınız üzerinde iyi bir izlenim bırakabilmenin birinci koşulu onları konaklayacağı yere en hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırabilmenizdir. MERT'in sağladığı konforlu ve lüks araçları ile hiçbir ayrıntıyı düşünmenize gerek kalmadan konuğunuzu karşılar ve konaklayacağı yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırırsınız. En önemli prensibimiz güven ve konfordur. Yabancı dil bilen sürücülerimiz sayesinde yabancı misafirlerinizi karşılamada ve ulaştırmada hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

VIP Araç Kiralama

İş seyahatlerinizde ya da özel günlerinizde sürücülü ya da sürücüsüz olarak, elimizdeki VIP araçlardan dilediğinizi ister kısa süreli ister uzun süreli olarak, çok ekonomik koşullarla kiralayabilirsiniz. Araçlarımız en son teknolojik donanımlara sahip olup, birçoğunda televizyon, buzdolabı, DVD oynatıcı, faks, telefon standart olarak bulunmaktadır. İsteğinize bağlı olarak araçlarımızla birlikte dizüstü bilgisayar ve internet bağlantısı da sağlamaktayız. VIP araç kiralamada dilerseniz saatlik, dilerseniz günlük ya da uzun dönem kiralamaları düşünebilirsiniz. Deneyimli, yabancı dil bilen sürücülerimiz seyahatlerinizin güven ve kalitenizi taşıyacak şekilde özel olarak yetiştirilmişlerdir. Özel üniformaları ve davranış biçimleriyle seçkin hizmet sunan personelimiz araç kiralama sürecinizin kalitesinden menun kalmanızı sağlayacaktır. Ayrıca sürücülerimizin rehberlik hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Evlilik Törenleri ve Düğünler

Hayatınızın en güzel gününde sıradan bir araç yerine, alımlı ve şık bir araç hayal ediyor, bir de sürücü istiyorsanız, limuzin ya da lüks sınıf araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz sizin için süslemeyi de biz gerçekleştiriyoruz.

İş Seyahatleri

İşiniz gereği şehir dışına çıktığınızda, tam donanımlı, ofisiniz gibi kullanabileceğiniz, buna ek olarak ikram olanaklarından da yararlanabileceğiniz, yolda giderken dahi çalışabilmeniz sayesinde zamandan kazanabileceğiniz araçlarımızla iş seyahatlerinizi keyfe dönüştürüyoruz. İş adamlarımıza yönelik olarak tasarlanmış binek tipi araçların yanı sıra içerisinde gerektiğinde mini bir toplantı da tertipleyebileceğiniz van tipi araçlarımızla da size değişik alternatifler sunuyoruz.

Sevgililer Günü Özel Limuzin Turu

Sevgililer Günü'nde sevdiğinize farklı bir hediye vermek ister misiniz?? Gelin, lüks limuzinlerimizle size özel bir paket tur hazırlayalım, sevgilinize hem güzel bir sürpriz yapın hem de size olan aşkınızın artmasını sağlayın.
Whatsapp Telefon