Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

1996 yılında İstanbul Kasımpaşa da kurulan MERT OTO KİRALAMA o günden bu yana Türkiye'de sekiz farklı ilde başarıyla oto kiralama hizmeti vermektedir.

Hizmetlerini, yaratıcı bir kadro ile gerçekleştiren MERT OTO KİRALAMA müşterilerinin haklarını gözetmeyi ve dinamizmi ilke edinerek , sektörünün en iyi hizmetini sunmayı amaç edinmiştir.

Yüksek kapasiteli bilgi işlem desteği ve yüzlerce araçtan oluşan filosu ile turizm sektöründe hizmete devam eden MERT OTO KİRALAMA gelişmekte olan Türk Turizmi'ne sürekli yenilikler getirmektedir.

SATIŞ

Merkezi İstanbul'da olan "SATIŞ BÖLÜMÜ" 1 günlük kiralamadan 1 yıllık kiralamaya kadar araçların tümünün fiyatlandırmasını müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön plan da tutarak MERT OTO KİRALAMA nın profesyonel satış ekibi tarafından hazırlanmaktadır.

REZERVASYONLAR

MERT OTO KİRALAMA bürolarının tümü, her türlü araç rezervasyonu için hizmet vermeye hazırdır.Türkiye den veya dünyanın herhangi bir yerinden kiralık otomobil rezervasyonu yaptırmak MERT OTO KİRALAMA nın modern bilgi işlem ağı ile sorun olmaktan çıkmaktadır.Rezervasyonlarınız için merkez ofisimizin satış bölümü ile görüşmeniz yeterlidir.

MERT OTO KİRALAMA ofisleri rezervasyonları ücret almaksızın yerine getirerek müşteri memnuniyetini ve buna bağlı olarak hizmet sürekliliğini sağlamaktadır.

FİLO BÖLÜMÜ

Kiralık otomobil konusunda Filo Hizmeti de sunan MERT OTO KİRALAMA, Filo Bölümü'nde her araç için tutulan bilgi dosyalarına göre, kiralanan aracın kiralama öncesi ve kiralama süresince tüm teknik kontrollerini, periyodik bakımlarını yaptırmaktadır.Böylece kiralanan araç kiralayan kişiye bir sorun çıkarmamakta, müşteri kendisinden önce başkası tarafından kiralanan aracın herhangi bir teknik sorunuyla uğraşmak zorunda bırakılmamaktadır.

Ayrıca filo bölümümüz, kiralanan aracın muayenesi ve plaka vergisi gibi yasal işlemlerini de aracı kiralayan kişi adına yerine getirmektedir.

FİLO KİRALAMA

Şirketlerin araç filosu kiralamasının, satın almasından daha ekonomik olduğuna inanan MERT OTO KİRALAMA, filo kiralama konusunda, bir çok sektöre hizmet vermektedir. Gıdadan bankacılığa, iletişimden havayollarına kadar çok geniş bir alanda hizmet veren MERT OTO KİRALAMA hizmet verdiği kuruluşların, filo kiralama yoluyla karlılık oranını da artırmaktadır.

MERT OTO KİRALAMA filo planlamasında, gerekli aracın seçimi ve tesliminde uzmanlaşmış bir kuruluştur.

MERT OTO KİRALAMA'dan kiralayacağınız filodaki araçların her türlü bakım - onarım ve yedek parça sorununu yine MERT OTO KİRALAMA en ekonomik yoldan çözmektedir.
Whatsapp Telefon